Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie to podstawa naszego zdrowia. Pod hasłem "Niech każde dziecko wie, jak ważne jest to co je” opiekunowie sklepiku szkolnego zorganizowali konkurs literacki na wiersz  rymowankę lub hasło-rymowankę  o zdrowym odżywianiu dla uczniów z klas I-VI. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 21.05.2012 r. Powstała ciekawa i różnorodna twórczość  dziecięca  wywieszona przy sklepiku  zachęca  do bardziej rozważnego wyboru  kupowanych artykułów spożywczych. Promuje  zdrowe odżywianie.

Laureaci konkursu – wierszyk o zdrowym odżywianiu w kategorii wiekowej I-III:
1.Nikola Kiepas    - kl. I b
2.Amelia Pająk     - kl. I b
3.Ola Szeląg          - kl. Ib

Laureaci konkursu na hasło- rymowankę o zdrowym odżywianiu w kategorii wiekowej I-III:
1.Julia Misiukiewicz  -kl. III b
1.Klaudia Siwiec        -kl. III b
2.Weronika Nowak    - kl. I b

Laureaci konkursu na hasło- rymowankę o zdrowym odżywianiu w kategorii wiekowej IV-VI:
1.Natalia Kosno  -  kl. V a
1.Kasia Śpiewak  - kl.V a
2.Klaudia Kocjan - kl. IV b