Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc

"Bezpieczny uczeń"

21 czerwca odbyło się podsumowanie realizowanego w klasie 0b od lutego do czerwca 2013r. projektu "Bezpieczny uczeń", na które przybyła pani wicedyrektor i rodzice. Dzieci zaprezentowały zdobytą wiedzę w programie słowno-muzycznym. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny "Bezpieczne wakacje". Przyznano trzy... czytaj dalej »

"Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc"

Wraz z końcem roku szkolnego 2012/2013 zakończyły się działania związane z realizacją innowacyjnego programu „Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc”, którym objęci byli uczniowie klas II i III.  Na uroczyste podsumowanie, które odbyło się 20. 06. 2013r.i zostało przygotowane przez nauczycieli realizujących program... czytaj dalej »

Ratujemy i uczymy ratować

W ramach realizacji projektu „ Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc” uczniowie klas II i III odbyli szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone były przez  wychowawców klas i były zgodne z tematyką programu „ Ratujemy i uczymy ratować” WOŚP. Dzieci poznały podstawowe czynności ratujące... czytaj dalej »

Jak zachować zdrowie...

W ramach realizacji projektu „Bezpieczeństwo i pierwsza pomoc” rozpoczął się w klasach drugich i trzecich cykl spotkań z przedstawicielami różnych zawodów, których praca wiąże się z zapewnieniem innym bezpieczeństwa a często również z ratowaniem ludzkiego życia. czytaj dalej »