Zabawa karnawałowa

10 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-III. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Zamieniła się w prawdziwą salę balową i udekorowana balonami oraz bibułą zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od piratów, rycerzy, kowbojów, klaunów, czarodziejów...
Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Mali tancerze mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w tańcu na gazecie oraz z balonami Dokonano wyboru króla i królowej balu. Najmłodszym uczniom do tańca przygrywał pedagog szkolny - pan Wojciech Pociecha, a rodzice postarali się o słodki poczęstunek.
Tegoroczna zabawa karnawałowa była wspaniała. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale bardzo zadowoleni.
Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.