Wycieczka do Warszawy

4 października 2012r. klasy piąte wraz z wychowawczyniami: panią Anetą Trzos i panią Ewą Maj-Czewińską oraz rodzicami wybrały się na wycieczkę do Warszawy. W programie było zwiedzanie Centrum Nauki „Kopernik” oraz Muzeum Wojska Polskiego. Wycieczka była niezwykle udana, wszyscy znakomicie się bawili.
W „Koperniku” uczniowie poznawali prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Muzeum Wojska Polskiego natomiast zaskoczyło wszystkich ilością eksponatów o charakterze wojskowo – historycznym. Niektóre z nich, jak na przykład samolot rządowy, były otwarte dla zwiedzających. Niektórzy uczniowie, korzystając z okazji, zasiedli w fotelu prezydenta państwa.