Szkoło pomóż i Ty

Od września uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej „Szkoło pomóż i Ty". Jest to akcja organizowana przez Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty". Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem „Pomóżmy 9-letniej Patrycji Ryś". Patrycja do prawidłowego funkcjonowania wśród rówieśników potrzebuje specjalistycznego sprzętu ortopedycznego, którego koszt wynosi około 20 000 zł. Wśród uczniów naszej szkoły przeprowadzono zbiórkę oraz rozprowadzane były cegiełki (kalendarzyki) w cenie 5 zł. Każdy uczeń mógł zostać posiadaczem dowolnej liczby cegiełek. Wspólnie udało nam się zebrać 252 złote. Za akcję w naszej szkolę odpowiedzialna była p. Agnieszka Krupa oraz członkowie Koła Wolontariatu.