Światowy Dzień Ziemi

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli sięw obchody Światowego Dnia Ziemi.  Celem akcji było promowanie postaw ekologicznych i zachęcenie do prowadzenia trybu życia, który jest bardziej przyjazny dla naszej planety. Klasy 0-3 uczestniczyły w konkursie plastycznym pod hasłem: „Segreguję, dbam, szanuję". Jego celem było uświadomienie dzieciom jak krucha jest nasza planeta Ziemia oraz pokazanie jak należyo nią dbać, Na konkurs wpłynęło 28 prac. Oto laureaci:
I miejsce: Zuzia Milde - kl. 0, Laura Sar - kl.1, Mateusz Kosowski - kl. 2b, Maja Nowak - kl.3a.
II miejsce: Ala Walendzik - kl. 0, Oliwia Saletra - kl. 1, Lena Ćwik - kl. 2b, Laura Stępień- kl. 3b.
III miejsce: Franek Anyst - kl. 0, Ala Supa - kl. 1, Frania Bożek - kl. 2a, Natalia Węgrzecka - kl. 3b.
Natomiast uczniowie klas 4-8 zmagali się z testem wiedzy przyrodniczo – ekologicznej. Każdą klasę reprezentowała 3 osobowa drużyna.
I miejsce zajęli przedstawiciele klasy 7b - Jasztal Aleksander, Kucharczyk Maciej i Kucharczyk Krzysztof.
II miejsce klasa 8b w składzie: Marzec Mateusz. Kucharczyk Wojciech, Hrapkowicz Michał.
III miejsce zajęła drużyna z klasy 5b - Bzymek Maciej, Cioroch Damian, Tomaszewski Adrian.
Wszystkim gratulujemy.