Ślubowanie klasy 1

19 października 20201 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia. Dwadzieścia pięcioro pierwszoklasistów w obecności zaproszonych gości, pani dyrektor i wicedyrektor, wychowawczyni, rodziców oraz starszych koleżanek i kolegów, złożyło przysięgę na sztandar szkoły. Zanim to jednak nastąpiło uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. Aktu pasowania na ucznia dokonały: pani dyrektor szkoły – pani Jadwiga Kicińska oraz pani wicedyrektor- Magdalena Lach- Zwierz. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 1. Potwierdzeniem tego było wręczenie pamiątkowych zakładek. Uczniowie klasy pierwszej otrzymali również słodkie upominki zakupione przez  Rodziców.  Na zakończenie przyszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.