Rozpoczęcie roku szkolnego

Czas wakacji dobiegł końca. W tym roku nieco później niż zwykle, bo 4 września przywitaliśmy nowy rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie Dyrektor szkoły pani Jadwiga Kicińska powitała zebranych uczniów, nauczycieli i rodziców. Szczególnie ciepłe słowa powitania popłynęły w stronę najmłodszych, którzy rozpoczynają naukę w zerówkach i klasach pierwszych. Uroczystość inauguracyjna była również okazją do przedstawienia nowej Wicedyrektor szkoły - pani Magdaleny Lach-Zwierz oraz nauczycieli, którzy w tym roku dołączyli do grona pedagogicznego naszej szkoły. W dalszej części pani Dyrektor poinformowała o najważniejszych zmianach związanych z reformą edukacji oraz wyzwaniach jakie nas czekają w najbliższym czasie. Na koniec życzyła uczniom i nauczycielom pomyślnego roku, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci. Po zakończeniu części oficjalnej, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie ze swoimi wychowawcami.