"Poszukiwanie wiosny"

21 marca powitaliśmy kalendarzową wiosnę. Niestety za oknem wciąż leżał śnieg, było zimno i wietrznie. Dzieci z grupy 0b postanowiły więc wziąć sprawy w swoje ręce i same odnaleźć Wiosnę. Przygotowały występ, na który zaprosiły uczniów klas 0-III, grono pedagogiczne oraz swoich bliskich. Występ odbył się 23 marca na sali gimnastycznej. Mali aktorzy, a właściwie kwiaty, motyle, owady i krasnoludki, udali się do lasu by odnaleźć upragnioną porę roku. Najpierw jednak pożegnali Panią Zimę dziękując jej za ostatnie miesiące - wesołe i bezpieczne zabawy na śniegu.
Na szczęście Wiosna w końcu się pojawiła przyprowadzając ze sobą gorące Słońce i ożywczy Deszcz. Szczęśliwe dzieci powitały ją piosenką. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by cieszyć się piękną pogodą.