Ogromny sukces Kacpra Kicińskiego

Kacper Kiciński, uczeń klasy VI b, został laureatem IX Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego. Konkurs ten składał się z trzech etapów: szkolny, powiatowy, wojewódzki. W całym województwie do konkursu przystąpiło ponad 3 tysiące uczniów. W naszej szkole było ich 11-tu. Do etapu powiatowego zakwalifikował się tylko Kacper,  z ponad 75% wynikiem. W etapie powiatowym osiągnął on najlepszy wynik spośród 27 uczniów. Na etap wojewódzki konkursu z naszego powiatu zakwalifikowały się tylko 2 osoby: Kacper  Kiciński i Laura Jammoul ze Społecznej Szkoły Podstawowej w Starachowicach. Po zmaganiach matematyczno-przyrodniczych 17 marca 2012r. Kacper został laureatem.  Znalazł się w gronie 30-tu najlepszych uczniów w tej dziedzinie w województwie świętokrzyskim. Jednocześnie został zwolniony z pisania Ogólnopolskiego Sprawdzianu Klas 6-tych. Za pracę i osiągnięcia Kacper uhonorowany został przez Kurator Oświaty w Kielcach medalem. Uroczystość miała miejsce w Pałacu Biskupim w Kielcach.  Za przygotowanie do konkursu odpowiedzialne były: pani Wanda Balcerzak-Judasz, pani Agnieszka Krupa.
Kacprowi gratulujemy sukcesu. Osiągnął go dzięki systematycznej pracy i wytrwałości w dążeniu do zdobywania wiedzy, czym zasłużył na największy podziw i uznanie.