Mikołajki w Filharmonii

Uczniowie klas III w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej rozwijającej talenty uczniów uczestniczyli w koncercie Mikołajki w Filharmonii – „Dysonans, czyli Powrót Królewicza”. Była to piękna opowieść muzyczna podczas której uczniowie przenieśli się do Krainy Muzyki, gdzie panował mądry król Symfoniusz. Bohaterem opowieści, ilustrowanej piękną muzyką symfoniczną, był królewicz Dysonans. Następca tronu i brat królewny Melodii, który przyjechał na święta z dalekiej krainy, gdzie uczył się muzyki. Okazało się, że długo wyczekiwany powrót królewskiego syna nie obszedł się bez… dysonansów. Na szczęście każdy dysonans znalazł swoje szczęśliwe rozwiązanie. Koncert przeniósł wszystkich w magiczny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.