"Kropeczki z Jedyneczki" kibicują ....

Uczniowie klasy 4b i 7b jako drużyna „Kropeczki z Jedyneczki” 8 kwietnia 2018 kibicowali zawodnikom biorącym udział w II Półmaratonie Starachowickim Hotel Senator - Bricomarche. Celem udziału w tym wydarzeniu była promocja aktywnego stylu życia, udział dzieci i młodzieży w starachowickich wydarzeniach, nauka kulturalnego i kreatywnego wspierania sportowców oraz promocja półmaratonu. Dodatkowo kibicujące drużyny uczestniczyły w konkursie na najlepszych i najaktywniejszych kibiców.
23 kwietnia 2018 w Hotelu Senator odbyło się wręczenie nagród. „Kropeczki z Jedyneczki” wygrały: Voucher na trzygodzinny pobyt w Krytej Pływalni w Starachowicach ufundowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Voucher Starachowickie Gry Bez Prądu dla całej grupy.
Cieszymy się, że nasze kibicowanie dodawało sił i chęci do walki o zwycięstwo zawodnikom oraz że zostało nagrodzone przez organizatorów.