"Królowa Śniegu"

W dniu 4 marca 2013r.  dzieci z klas 0 – III obejrzały inscenizację baśni pt. „Królowa Śniegu”. Pomysłodawczynią była pani Justyna Hamera, zaś współorganizatorami uczniowie z klasy IIa, którzy uczęszczają na pozalekcyjne zajęcia artystyczne oraz ich rodzice. Zespół teatralny zaprezentował ciekawe i różnorodne sytuacje sceniczne, duże bogactwo formy i zdolności aktorskie. Widzowie mogli podziwiać wspaniała grę młodych aktorów, bogatą scenografię i pomysłowe kostiumy.
Koleżanki i koledzy z klas 0 – III wykazali się wysoką kulturą osobistą. Z dużym zaangażowaniem śledzili losy bohaterów przedstawionej baśni, a ich wykonawców nagrodzili gromkimi brawami.
Była to prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Na długo pozostawi w pamięci miłe wspomnienia.