Kochanym Babciom i Dziadkom...

W dniach 20 i 23 stycznia 2012r. odbyły się w naszej szkole uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowane przez uczniów klas 0,II i III z pomocą nauczycielek: p. Bożeny Reszko, p. Aliny Gliny, p. Marzeny Kalisz, p. Magdaleny Lach-Zwierz, p. Gabrieli Anyst i p. Małgorzaty Prokop. Uczniowie zaprezentowali swoim Babciom  i  Dziadkom  programy artystyczne –„Dziś dla Babci słońce mamy i całuski dla Dziadziusia. Dziś życzenia składa wnuczek i piosenki śpiewa wnusia”. Dzieci z wielkim przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki  oraz zatańczyły z animuszem.  W trakcie występów niejednej Babci łezka kręciła się w oku. Po występach Dziadkowie zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi laurkami oraz drobnymi prezentami i zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków były najlepszym świadectwem, jak ważnym świętem jest Dzień Babci i Dziadka.