"Kartka okolicznościowa z okazji Dnia Kobiet"

Podsumowanie VII Międzyszkolnego Konkursu „Kartka okolicznościowa z okazji Dnia Kobiet”, którego organizatorem była nasza szkoła, odbyło się 9 marca 2012roku. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych w naszym mieście.  Na konkurs wpłynęło 45 prac. Jury w składzie: p. Małgorzata Prokop, p. Renata Kwiecień i p. Barbara Wrzosowska wyłoniło laureatów konkursu. Oprócz prac plastycznych nagrodzono również życzenia, ułożone przez uczniów klas trzecich. Przyznano nagrody aż 27 uczniom, co świadczy o wysokim poziomie nadesłanych prac.  Prace naszych uczniów znalazły się również wśród nagrodzonych. W kategorii klas pierwszych II miejsce zajęli: Weronika Nowak i Krzysztof Domański. Wyróżnienia otrzymały: Amelia Pająk, Nikola Kiepas. W kategorii klas drugich II miejsce przypadło: Idze Czernikiewicz, Oli Dunal i Darii Wróblewskiej. II miejscem uhonorowano Julię Potrzeszcz. Z klas trzecich jedno z I miejsc przypadło w udziale Natalii Gęburze, II miejsce: Joannie Beźnic i Mateuszowi Kozdębie. Wyróżnienie otrzymały prace Eweliny Bryły i Katarzyny Cieślik.
Spotkanie uświetnił występ wokalny p. Artura Binka oraz wokalno-muzyczna inscenizacja, przygotowana przez uczniów klasy II b pod kierunkiem p. Magdaleny Lach-Zwierz.