Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada w naszej szkole klasy 0 i klasy pierwsze świętowały Światowy Dzień Pluszowego Misia. Do szkoły dzieci  przyszły ze swoimi misiami. Misie zostały poczęstowane pierniczkami z miodem, które upiekła mama Nikoli. Natomiast ich właściciele wysłuchali fragmentów książki pt."Kubuś Puchatek" w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Podczas wspólnej zabawy maluchy odgadywały  zagadki, układały  postać misia, słuchały piosenek. Pierwszoklasistom również  towarzyszyli ich pluszowi przyjaciele - pluszaki pomagały dzieciom w pracy, uczestniczyły w grach i zabawach integracyjnych, zajęciach umuzykalniających. Ponadto uczniowie wykonali bajeczne portrety ulubieńców wszystkich dzieci. Prace uczniów można oglądać na klasowej gazetce. Najwięcej radości dostarczyły wszystkim dzieciom zajęcia ruchowe, w których brały udział pluszaki. Dzień minął w miłej i wesołej atmosferze. Do zobaczenia za rok.