DZIEŃ OTWARTY

21 marca br. był w naszej szkole Dniem Otwartym. Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym spotkała się z rodzicami pięcio-, sześcio- i siedmioletnich dzieci, które od września 2013r. mają rozpocząć naukę w oddziałach szkolnych i przedszkolnych. Na spotkanie  zaproszeni zostali przedstawiciele Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Starachowicach, a także przedstawiciel Urzędu Miasta, Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych - pan Włodzimierz Jedynak. Zaproszeni goście służyli fachową wiedzą, dotyczącą wszelkich zagadnień związanych z dojrzałością szkolną dzieci.
Spotkanie rozpoczął dyrektor Jan Kuciapski, który przedstawił sytuację i możliwości szkoły.  Rodzice, wspólnie z dziećmi, mogli zobaczyć występ "Witaj Wiosno", przygotowany przez  uczniów z klasy 0a pod kierunkiem pani Bożeny Reszko oraz prezentację multimedialną. Uczestniczyli w ciekawych zajęciach z użyciem tablicy interaktywnej, zajęciach ruchowych oraz zajęciach plastycznych. Dla dzieci, uczniowie z Samorzadu Uczniowskiego, przygotowali loterię z nagrodami oraz  malowanie twarzy. Wszyscy mogli obejrzeć sale lekcyjne oraz porozmawiać z nauczycielami. Było nam niezwykle miło gościć rodziców i dzieci w naszych szkolnych progach. Mamy nadzieję, że opuszczali mury naszej szkoły z pozytywnymi wrażeniami i poczuciem mile spędzonego czasu.