Dzień Edukacji Narodowej

13 października społeczność szkolna świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Główna uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej. Uczniowie z kas ósmych przedstawili krótkie humorystyczne scenki z życia szkolnego. Następnie pod hasłem „Nauczyciele też byli uczniami” odbyła sięprezentacja zdjęć nauczycieli z ich czasów szkolnych. Uczniowie po wysłuchaniu krótkich podpowiedzi próbowali odgadnąć kto jest kim. Prawidłowe odpowiedzi nagradzano „niepytajkami" z różnych przedmiotów. Zwieńczeniem uroczystości było krótkie wystąpienie pani dyrektor Magdaleny Lach-Zwierz.  Dyrektor podziękowała państwu Kamili i Michałowi Gawlikom, którzy wspierają naszą szkołę oraz wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników. Uroczystość zakończyła się życzeniami dla nauczycieli od Samorządu Uczniowskiego.