Champion of English

W dniu 10.04.2014 w Szkole Podstawowej nr 11 w Starachowicach odbyła się trzecia edycja  Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „Champion of English”. Głównym celem konkursu, który odbył się pod patronatem Urzędu Miasta w Starachowicach, była popularyzacja języka angielskiego wśród uczniów szkół podstawowych.
W marcu w naszej  szkole przeprowadzone zostały eliminacje, w wyniku których do kolejnego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Miłosz Szlufik i Aleksandra Krawczyk z klasy IVb, Laura Pituch i Filip Podwiak z klasy Va oraz Miłosz  Olkowski z klasy VIb i Artur Cygan z klasy VIa. Konkurs miał formę pisemnego testu, składającego się z czterech części: czytania ze zrozumieniem, gramatyki, znajomości słownictwa oraz umiejętności komunikacyjnych. Konkurencja była bardzo duża, gdyż do konkursu zgłosili się uczniowie ze wszystkich starachowickich szkół podstawowych, a poziom umiejętności językowych uczestników był wysoki. Tym bardziej cieszy nas sukces Miłosza Olkowskiego z klasy VIb, który zdobył trzecie miejsce w kategorii klas szóstych.

Gratulujemy i życzymy mu kolejnych sukcesów!