"Bezpieczne zabawy zimowe"

Ferie zimowe to dla dzieci czas odpoczynku od obowiązków szkolnych, ale także czas zabaw na śniegu i lodzie. Jazda na sankach, nartach czy łyżwach, zabawa śnieżkami mogą sprawić wiele radości. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie i właściwym zachowaniu. Uczniowie klasy 0a pod kierunkiem wychowawcy p. Bożeny Reszko przygotowali dla kolegów i koleżanek z klas 0-III apel „Bezpieczne zabawy zimowe”. Zaprezentowane wiersze, piosenki, tańce wprowadziły wszystkich w zimowy nastrój, ale głównym celem apelu było uwrażliwienie uczniów na zachowanie bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych.
Na zakończenie apelu uczniowie wysłuchali kilku przestróg i rad, jak bezpiecznie i zdrowo spędzić wolny czas ferii zimowych