Bal karnawałowy

„Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale” - 3 lutego  2014 roku uczniowie z klas 0 - III z wychowawcami i rodzicami uczestniczyli w zabawie karnawałowej, która odbyła się w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej. W atmosferę radosnej zabawy wprowadził pan Wojciech Pociecha. Dzieci w oryginalnych karnawałowych przebraniach bawiły się w rytm największych muzycznych przebojów. Mogliśmy podziwiać księżniczki, których było prawdziwe zatrzęsienie. Obok nich w równym szeregu stanęli wszelkiej maści rycerze, czarodzieje i wróżbici Nie zabrakło postaci z ciemnej strony mocy: wiedźm, wampirów, kościotrupów i przerażających potworów. Ale nie było się czego bać, bo nad bezpieczeństwem bawiących się czuwali dzielni policjanci i strażacy. W trakcie zabawy  dokonano wyboru króla i królowej balu. Krótka przerwa podczas zabawy była dla uczniów chwilą wytchnienia i okazją do skosztowania pyszności przygotowanych przez wychowawców i rodziców w salach lekcyjnych. Zabawa 2014 pozostanie na długo miłym dla wszystkich dniem i ... wspomnieniem!