5 II - Dzień Bezpiecznego Internetu

Po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji przez kilka dni odbywały się zajęcia i konkursy dotyczące bezpieczeństwa uczniów w cyberprzestrzeni. Młodsze dzieci z klas 1-3 oglądały prezentacje i filmy tematyczne. Następnie wykonały klasowe plakaty pod hasłem: „Bezpieczni w sieci- bezpieczni w realu”. Podsumowaniem akcji była prezentacja plakatów i pogadanka, podczas której dzieci wykazały się wiedzą i zaangażowaniem.
W klasach 4-8 odbył się natomiast indywidualny konkurs plastyczny. Jego laureatką została Wiktoria Sadrak z klasy 6b. Starsi uczniowie również wzięli udział w specjalnych zajęciach. Podczas przerw rozwiązywali quizy i łamigłówki. Odpowiadali także na pytania związane z bezpieczeństwem w internecie.