23. Finał WOŚP

Tegoroczny XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka już za nami. W tym roku WOŚP po raz trzeci zbierała pieniądze na zapewnienie godnej opieki najstarszym pacjentom oraz na diagnozowanie najmłodszych. Po raz kolejny wspierać będzie onkologię i kardiochirurgię dziecięcą oraz - po raz pierwszy - dwie nowe dla fundacji dziedziny: reumatologię i pulmonologię.
My również, tak jak w poprzednich latach, przyłączyliśmy się do tej ogólnopolskiej akcji. W dniach od 8 do 10 stycznia zbieraliśmy pieniądze. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli  udało nam się zebrać 442 złote i 01 groszy, którymi zasililiśmy konto WOŚP. W naszej szkole zbiórkę pieniędzy przeprowadzili członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunem panią Agnieszką Krupą.