Zabawa karnawałowa

Karnawał to czas radości i wspaniałej zabawy. Zabawa  karnawałowa w  naszej szkole odbyła się w dniu 15  stycznia  2016 roku. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi serpentynami zachęcała do szampańskiej zabawy – najpierw młodszych uczniów klas 0-III, a potem starszych uczniów klas IV-VI. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów…Były wróżki, księżniczki, motyle, biedronki. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy  nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno  dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. W atmosferę radosnej zabawy w rytm największych muzycznych przebojów wprowadził pan Wojciech Pociecha. Dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach. W trakcie balu wybrano króla i królową balu. Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP1 należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I semestrze nauki.