Świetlica jest w roku szkolnym 2020/2021 czynna od godziny 6.30 do godz. 15.30.

Wydarzenia - rok szkolny 2020/2021

Wrzesień w świetlicy szkolnej.
Witamy w nowym roku szkolnym. Tak jak w poprzednich latach mamy zamiar co miesiąc opowiadać o tym, co dzieje się w naszej świetlicy, co tworzymy, o czym rozmawiamy, jak spędzamy czas.
Dzieci zostały zapoznane z procedurami dotyczącymi covid – 19 oraz regulaminem świetlicy szkolnej.
Pierwsze dni szkoły upłynęły nam na dzieleniu się wakacyjnymi wspomnieniami, wzajemnym poznawaniu oraz integracji grupy świetlicowej. Często wracaliśmy do letnich przeżyć i urokliwych miejsc wypoczynku.
Rozmawialiśmy o bezpiecznej drodze do szkoły i ze szkoły. W pierwszym tygodniu zorganizowałam zajęcia integracyjne „Poznajmy się”.
Dzieci wykonały też prace plastyczne o jesieni, dary września, które zdobiły tablice świetlicy.
W dniach 21.09.2020 – 02.10.2020 r. zorganizowałam konkurs plastyczny „Wokół Kochanowskiego” dla uczniów klas 0 – IV. Dzieci wykonały drzewo fraszek, na którym uczniowie doczepili liście zapisane stworzonymi przez siebie wierszykami i rymowankami. Prace dzieci zdobią tablicę w świetlicy.
Zorganizowałam również spotkanie dla najmłodszych celem przybliżenia postaci wybitnego polskiego poety, patrona naszej szkoły – Jana Kochanowskiego.
Z nadchodzącą jesienią prowadziłam zajęcia plastyczne, podczas których uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności.

Każdą możliwą chwilę spędzaliśmy na świeżym powietrzu bawiąc się i relaksując.
mgr Jolanta Sadłocha-Chodorek