Występ dla Seniorów

5 lutego uczniowie klasy IIb i Vb pod opieką wychowawczyń odwiedzili Dom Pomocy Społecznej. Dzieci zaprezentowały Seniorom program artystyczny nawiązujący do nie tak dawno świętowanego Dnia Babci i Dziadka. Śpiewały piosenki znane wszystkim pokoleniom oraz  czytały baśń „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Uczniowie wcielili się w role bohaterów znanej bajki, aby w nietypowy sposób zabrać Seniorów w świat wyobraźni. Po części artystycznej podsumowanej gromkimi brawami ze strony widowni, dzieci wręczyły laurki z życzeniami w formie wierszy. Mieszkańcy Domu z wielką życzliwością przyjęli przedstawicieli szkoły, co z pewnością sprawi, że ten dzień pozostanie na długo w pamięci gospodarzy i uczniów naszej szkoły.