Wycieczka do Warszawy

W dniu 22 maja 2013r. klasy IIa i IIb wyjechały na wycieczkę do Warszawy. Opiekę nad grupą sprawowały wychowawczynie: pani Justyna Hamera, pani Renata Kwiecień oraz dziesięcioro rodziców. W Warszawie dzieci zwiedziły Zoo, podziwiając egzotyczne zwierzęta i ptaki. Następnie przeszły obok Stadionu Narodowego, zachwycając się urokiem tego obiektu. Wielką atrakcją dla dzieci był spacer po Starówce, Placu Zamkowym i przejście Krakowskim Przedmieściem do grobu Nieznanego Żołnierza. Uczniowie byli zachwyceni pięknem w/w obiektów kultury i złożyły hołd żołnierzom, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
Po dość forsownym, ale przyjemnym zwiedzaniu zabytków Warszawy, dzieci skorzystały z przerwy na zakup pamiątek.
Wielką atrakcją wycieczki było zatrzymanie się w barze MC Donald’s i kosztowanie według upodobań serwowanych rarytasów.
Wycieczka była bardzo udana. Dzieci zachowywały się nienagannie. Zostały w ich sercach niezapomniane wrażenia i uczucie miłości do stolicy Polski – Warszawy z jej niezwykłymi zabytkami.