Święto Mam i Tatusiów

W dniu 24 maja, z okazji zbliżających się świąt Dnia Matki i Dnia Ojca, uczniowie klas 0 pod kierunkiem nauczycieli przygotowali wspaniałą, pełną niespodzianek uroczystość. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne. Wszyscy bardzo się starali wypaść jak najlepiej w oczach najbliższych. Niekiedy stremowani, ale z wielkim zapałem  i  przejęciem, recytowali swoje kwestie. A efekt? Życzliwe przyjęcie, uśmiechy, wzruszenie i brawa widowni mówiły same za siebie. Widać było, że rodzice byli dumni z tego, jak zaprezentowały się ich pociechy. Po występie młodzi artyści wręczyli własnoręcznie wykonane laurki, upominki oraz wspaniałe portrety. Dzieci życzyły swoim rodzicom jak najwięcej zdrowia, uśmiechu i radości. Na koniec odbył się wspólny słodki podwieczorek, w którego przygotowanie włączyli się rodzice. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.
Niech nam żyją wszystkie Mamy, Tatusiowie też!