Policjanci czytali dzieciom

Uczniowie klas 0 aktywnie uczestniczą w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” realizując program „CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLE”. 26 października 2012r. „Zerówkowicze” gościli młodszą aspirant Monikę Kalinowską i starszego sierżanta Sebastiana Śpiewaka, którzy włączyli się w kampanię „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” promując głośne czytanie literatury dla dzieci.
Dzieciaki z uwagą wysłuchały bajki pt. „Klejnoty i ropuchy” oraz kilku wierszy.
Spotkanie było wspaniałą okazją do przypomnienia najważniejszych zasad dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mali uczniowie, mogli wykazać się swymi wiadomościami, udzielając poprawnych odpowiedzi na zadawane przez gości zagadki. W nagrodę dostali elementy odblaskowe.
Na zakończenie spotkania goście wysłuchali piosenki i wiersza w wykonaniu dzieci oraz wpisali się do „Księgi Czytających Gości”.