Pierwszaki 2017 -Zdrowo i Bezpiecznie

W dn.13.11.2017r. uczniowie z kl. Ia i Ib naszej szkoły udali się do SCK, gdzie uczestniczyli w akcji Echa Dnia: Pierwszaki 2017 - Zdrowo i Bezpiecznie do Szkoły. Podczas spotkania uczniowie przez zabawę poznawali zasady bezpieczeństwa, a także zasady zdrowego odżywiania. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały występ: "W Krusikowie - przygody pszczółki Kruszynki i trzmiela Okruszka". Cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa nasi uczniowie otrzymali od przedstawicieli policji i straży pożarnej. W spotkaniu uczestniczył Jeż Edek-maskotka Echa Dnia, który tańczył, śpiewał, recytował – wzbudzając radość w rozbawionych pierwszakach. Na zakończenie spotkania przedstawiciele wszystkich klas odpowiadali na pytania ekspertów-egzamin o bezpieczeństwie zdali celująco, otrzymując nagrody.