"Moje miejsce pracy"

Chętni uczniowie klas I-VI naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Moje miejsce pracy”. Organizatorki panie B. Kowalska i M. Mirkowska w ramach prac zespołu do spraw bezpieczeństwa i promocji zdrowia postawiły przed uzdolnionymi plastycznie uczniami naszej szkoły zadanie przedstawienia dowolną techniką miejsca, w którym odrabiają swoje prace domowe. Praca musiała być zgodna z ustalonym tematem i starannie wykonana. Od uczniów biorących udział w konkursie oczekiwano również wykazania się kreatywnością w doborze techniki oraz sposobu przedstawienia tematu w swojej pracy. Autorami większości prac dostarczonych do organizatorów byli uczniowie klas młodszych.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Nadia Grudzińska, drugie Elena Mroczek, trzecie Anna Rupart. Organizatorzy przyznali również 4 wyróżnienia: Aleksandrowi Pietruszkiewiczowi, Paulinie Jakubowskiej, Igorowi Ćwikowi, oraz Mai Wojton.
Dla autorów najwyżej ocenionych prac zostały przygotowane dyplomy i nagrody rzeczowe, wręczenia ich dokonała pani dyrektor Jadwiga Kicińska podczas apelu szkolnego.