Mikołajki

Tegoroczne mikołajki w naszej szkole przyniosły dzieciom wiele radości i atrakcji. Do klas zagościł ulubiony Święty i zostawił dzieciom słodkie upominki i zestawy zabawek. Dodatkowo nauczyciele zadbali o różne niespodzianki. Uczniowie klasy III b wraz z wychowawczynią Grażyną Woźniak udali się do kręgielni, gdzie próbowali sił w tym sporcie. W czasie wędrówki trzecioklasiści częstowali przechodniów cukierkami, co wywoływało niemałe zaskoczenie wśród częstowanych, zwłaszcza osób starszych. Jest nam bardzo miło, że nasi uczniowie pamiętają o innych! Dzieci z klasy II a i ich wychowawczyni Magdalena Lach-Zwierz postanowili 6 grudnia nauczyć się robić pizzę. Połączyli w ten sposób mikołajkowe niespodzianki z realizowanym przez klasy drugie projektem „Poznajemy zawody”. Uczniowie samodzielnie wykonali włoski przysmak, by następnie ze smakiem go zjeść. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odwiedziny Świętego Mikołaja!