Magiczny salon wróżb

30 listopada 2023 nasza świetlica zamieniła się w magiczny salon wróżb, w którym odbyły się wróżby i zabawy andrzejkowe zorganizowane przez Panią Jolantę Sadlochę-Chodorek i Panią Justynę Wróbel. Zostali zaproszeni uczniowie klas 0 i 1-3 wraz z wychowawcami: Panią Renatą Kwiecień, Justyną Jarmolińską, Marzeną Kalisz, Gabrielą Anyst i Katarzyną Zientarą. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach tj. wyścig butów, lanie wosku, wróżenie z gwiazd, przekłuwanie serca z imieniem wybranki, kubeczki, najdłuższa skórka z jabłka, słomki, cukierki z przepowiedniami, wróżenie z kart i wiele innych. W końcu to moc andrzejkowa i nigdy nic nie wiadomo… Oczywiście dzieci wiedzą, że wszystkie wróżby traktujemy z przymrużeniem oka ale Andrzejki mają swój klimat.