Konkurs plastyczny "Maskotka projektu"

Zgodnie z harmonogramem projektu, na początku września ogłosiliśmy w szkole konkurs plastyczny na projekt maskotki, zawierającej cechy charakterystyczne naszego kraju, regionu i miasta. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I – VI, a ich prace zostały wystawione w głównym holu szkoły tak aby rodzice oraz osoby odwiedzające szkołę mogli obejrzeć projekty. Jury w skład, którego wchodziły p.Barbara Wrzosowska oraz p.Justyna Hamera wybrały 8 prac uczniów, na podstawie których powstanie nasza maskotka. Gratulujemy autorom. Są to: Martyna Piotrowska, Dominika Piotrowska, Miłosz Olkowski, Dagmara Łyżwinska, Izabela Skrzątek, Iwona Matusiewicz, Filip Cieciora oraz Aleksandra Głowacka.  Maskotka,  wykonana w pięciu kopiach, będzie symbolem naszej szkoły. Każda ze szkół partnerskich otrzyma od nas jedną kopię podczas spotkania projektowego w danym kraju.