Gala Szkolnych Talentów

Nie od dziś wiadomo, że „Jedynka” to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów. Świadczy choćby o tym fakt, że nasza szkoła otrzymała przyznany przez Ministra Edukacji Narodowej zaszczytny tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Oznacza to, że przyczynia się do odkrywania, promocji i wspierania uzdolnień dzieci i młodzieży. W środę 25 marca zaprezentowali się najzdolniejsi uczniowie z klas 0-VI.
Podczas tegorocznej gali talentów uczniowie rywalizowali w 10 kategoriach: sport, taniec, piosenka, gra na instrumencie, recytacja,  twórczość własna, budowla z klocków lego, plastyka, prace z plasteliny, fotografia. Nasi uczniowie zaprezentowali także swoje ciekawe hobby. Uroczystość uświetnili swoim przybyciem zaproszeni goście, którzy byli jednocześnie członkami jury : pani Magdalena Mroczek, pan Ryszard Uziębło, pan Piotr Mrózek, pan  Paweł Kończak.
Pamiątkowe statuetki dla najlepszych z najlepszych zdobyli:
Daria Wróblewska z klasy V - kategoria recytacja
Atonina Wiewiórka z klasy I - kategoria taniec