Finał fotokonkursu „Wierzbnik-Starachowice. Moje wyjątkowe miasto”

25 marca w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Wierzbnik-Starachowice. Moje wyjątkowe miasto” pod patronatem Prezydenta Miasta pana Marka Materka. Konkurs został zorganizowany z okazji 400-setnej rocznicy lokacji Wierzbnika i miał na celu promocję miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogatą historię i piękno. W wydarzeniu wzięło udział 23 uczniów starachowickich szkół podstawowych.
Wyboru laureatów dokonali eksperci z Parku Kultury w składzie: Katarzyna Gritzmann, Aleksandra Sarzyńska-Pajek, Piotr Kędziora.
Z pośród wielu pięknych prac wyłonili oni następujących zwycięzców:
Kategoria I (klasy I - III):
I miejsce - Michalina Siwiec - Szkoła Podstawowa nr 1, kl. II
II miejsce - Franciszek Anyst - Szkoła Podstawowa nr 1, kl. II
Wyróżnienie - Aleksandra Gębura - Szkoła Podstawowa nr 2, kl. III
Kategoria II (klasy IV - VIII):
I miejsce - Szymon Balcer, Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, kl. VI
II miejsce - Feliks Zwierz - Szkoła Podstawowa nr 1, kl. VI
III miejsce - Julia Zięba - Szkoła Podstawowa nr 6, kl. IV
Fundatorami nagród w konkursie był Prezydent Starachowic pan Marek Materek, Park Kultury oraz Rada Rodziców SP1.
Bardzo dziękujemy!
Dziękujemy też wszystkim uczestnikom ich opiekunom i rodzicom za wykonany trud.
Pokonkursową wystawę będzie można obejrzeć na korytarzach naszej szkoły.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!