Dzień Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru odbył sie dla całej społeczności szkolnej uroczysty apel. Uczniowie pod kierunkiem pani Klaudii Smyk i pani Elżbiety Drygalak przygotowali specjalny program na temat roli i funkcji teatru.
,,Teatr to swobodnie pływający statek, odbijający od przystani rzeczywistości i kierujący się w krainę baśni, snów i cudów, to takie miejsce, w którym mocniej bije serce. Jeszcze nim się rozpocznie przedstawienie, panuje wielki ruch na scenie ...".
Odbył sie także konkurs recytatorski, w którym zwycięzcami zostali: Mikołaj Pożoga, Natalia Ziółkowska i Aleksandra Głowacka. Wręczono również dyplomy dla najlepszych uczniów, laureatów konkursu ortograficznego. Byli to: Kacper Kiciński, Weronika Pastuszka, Izabela Skrzątek, Jakub Cieślik, Aleksandra Głowacka, Magdalena Lipka, Jakub Łygan.