Zawody IZL

15 czerwca obyły się Indywidualne zawody lekkoatletyczne dla uczniów z rocznika 2011 lub młodszych. Nasi uczniowie zdobyli aż 4 medale. Adam Pilarski (6a) został mistrzem Starachowic w biegu na 300m oraz w skoku w dal. Weronika Wdowiak (6a) wywalczyła srebrny medal w rzucie piłeczką palantową, natomiast Adam Świercz (6b) został srebrnym medalistą w biegu na 1000m. Gratulujemy.
W niedzielę 16 czerwca odbyły się Indywidualne zawody lekkoatletyczne dla uczniów z rocznika 2009/2010. Reprezentacja naszej szkoły w wielu konkurencjach zajęła medalowe miejsca.
Dorian Tchurz (8a) zdobył I miejsce w biegu na 300m, Nikola Mirowska (8a) została wicemistrzynią w skoku w dal, natomiast Jakub Szydłowski (8a) zdobył brąz w biegu na 60m. Nasza sztafeta 4x200m w składzie: Damian Cioroch (7b), Dorian Tchurz (8a), Adam Kański (7b) i Jakub Szydłowski (8a) uplasowała się na II miejscu. SP1 zaprezentowały również Karina Gralec (8a) i Julia Świtek (7b), Karina zajęła IV miejsce w skoku w dal, a Julia była IV w biegu na 600m. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.