Zakończenie roku szkolnego dla klas I-III

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca za sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznego odpoczynku. Zakończenie roku szkolnego w klasach I - III przebiegało bardzo uroczyście, bo w obecności znamienitych gości: zastępcy prezydenta miasta pana Jerzego Miśkiewicza, pana Włodzimierza Jedynaka – kierownika Referatu Edukacji, Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji Miasta, przewodniczącego Rady Rodziców naszej szkoły- pana Szczepana Surdy oraz dyrekcji szkoły. Jako pierwsza głos zabrała dyrektor szkoły pani Jadwiga Kicińska, która podsumowała pracę szkoły w kończącym się roku. Następnie przystąpiła do wręczenia nagród i wyróżnień najlepszym uczniom. Uczyniła to wspólnie z przybyłymi gośćmi. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy wypożyczyli i przeczytali najwięcej książek z biblioteki szkolnej oraz Ci, którzy nie opuścili w minionym roku szkolnym ani jednego dnia nauki. Oczywiście nie obyło się bez przemówień, podziękowań i życzeń skierowanych do uczniów, nauczycieli i rodziców. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uświetniła część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy III b pod kierunkiem wychowawcy – Renaty Kwiecień. Na zakończenie głos zabrał zastępca prezydenta miasta - pan Jerzy Miśkiewicz, który podziękował wszystkim za wysiłek włożony w proces dydaktyczno- wychowawczy i życzył udanych i bezpiecznych wakacji.