Zakończenie roku szkolnego

25 czerwca 2010 roku uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2009/2010. Podczas uroczystości dyrektor szkoły Jan Kuciapski oraz wicedyrektor Jadwiga Kicińska wręczali świadectwa i nagrody uczniom wyróżnionym w nauce i zachowaniu. Nagrodzono również uczniów ze 100 % frekwencją. Dyrekcja szkoły podziękowała też rodzicom absolewentów, którzy szczególnie aktywnie pracowali na rzecz szkoły.
Zakończenie roku przebiegało w trzech etapach.
Pierwsi pożegnali szkołę uczniowie z klas IV- VI, kolejni z klas I- III, ostatni zaś uczniowie zerówek. Każda z uroczystości została uświetniona przez występy wokalno artystyczne. Przed zgromadzonymi gośćmi zaprezentowały się klasy VI a i VI b, III b oraz 0 a i 0 b. Podczas spotkania kończącego rok szkolny Dyrekcja szkoły wraz z Radą Rodziców podziękowała i pożegnała panią Krystynę Guzerę, która po wielu latach pracy w naszej szkole odchodzi na emeryturę. Na pożegnanie Pan Dyrektor życzył wszystkim udanych, pogodnych i bezpiecznych wakacji.