Wycieczka drugoklasistów

10 czerwca uczniowie klasy drugiej wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Bałtowa.  Zwiedzanie rozpoczęliśmy się od Parku Jurajskiego, gdzie dzieci oglądały modele dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń, o których opowiadała pani przewodnik. Potem odwiedziły magiczną wioskę czarownic – Sabatówkę, w której powitały ich całkiem sympatyczne wiedźmy. Przejście tunelem odwagi oraz magiczne eksperymenty i konkursy przygotowane przez czarownice wywołały wiele emocji. Spore zainteresowanie wzbudziło też zwiedzanie Bałtowskiego Zwierzyńca. W jego dolnej części dzieci miały okazję zobaczyć ciekawe gatunki ptactwa i drobnych ssaków. Następnie z okien amerykańskiego school busa podziwiały żyjące współcześnie zwierzęta rozmieszczone na wielohektarowym terenie. Nie zabrakło też czasu na zabawę w Parku Rozrywki, gdzie szaleństwom nie było końca.
Z krainy dinozaurów wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.