"Wspólnie sprzątamy nasz las"

18 listopada 2011r. w Gospodarstwie Szkółkarskim Kutery zorganizowano podsumowanie II edycji konkursu „Wspólnie sprzątamy Nasz Las”. Uczestniczyli w spotkaniu również nasi uczniowie z klas IIIa i IIIb pod opieką pani Małgorzaty Prokop oraz grupa uczniów z klasy VIa wraz z panią Iwoną Ambroszczyk. Organizatorzy konkursu – Nadleśnictwo Starachowice i Towarzystwo Przyjaciół Lasu Koło „Kotyzka” ocenili kilkumiesięczną pracę uczniów, polegającą na kształtowaniu prawidłowych nawyków zachowania w lesie oraz na systematycznym utrzymywaniu porządku na przydzielonym Obszarze Patronackim.
Nasza szkoła nie zdobyła niestety głównych nagród, ale otrzymała aparat fotograficzny, cztery karmniki dla ptaków oraz atlas zwierząt. Uczniowie miło spędzili czas na pikniku zorganizowanym przez leśników, biorąc udział w licznych grach i zabawach.