Tydzień Kultury Języka w kl. I-III

W dniach 14-18 marca uczniowie klas I-III wzięli udział w obchodach XXX TKJ, którego hasło brzmiało: Czerp mądrość od autorytetów, ale ufaj sobie. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności, uczestnicząc w konkursach: ortograficznym, krasomówczym i literacko-plastycznym. W konkursie ortograficznym tytuł Mistrza Ortografii w kategorii klas drugich zdobył Jan Gębusia z kl. 2b, a w kategorii klas trzecich Mistrzem Ortografii został Aleksander Pietruszkiewicz z kl. 3b. W konkursie krasomówczym pt.: „Pięknie opowiadam” zwyciężyły: Natalia Stańczak z kl. 1a, Hanna Przygoda z kl. 2b (w kat. kl. II) oraz Amelia Janus z kl. 3b (w kat. kl. III). W konkursie literacko-plastycznym pt.: „Mój autorytet” talentem plastycznym wykazało się 15 uczniów, spośród których I miejsce zajęła Zofia Wojton z kl. 1a, II miejsce – Wiktor Kiezik z kl. 2a, III miejsce - Nadia Grudzińska z kl. 3b.
Gratulujemy!