"Szkoło pomóż i Ty"

W październiku uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji charytatywnej "Szkoło pomóż i Ty". Jest to akcja organizowana już od 11 lat przez Fundację na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych "Pomóż i Ty".  Tegoroczna akcja odbywała się pod hasłem "Pomóżmy Justynie realizować marzenia". Justyna Niedziałek w wyniku nieszczęśliwego wypadku w 2009 roku straciła 4 palce prawej dłoni. Prawidłowe funkcjonowanie wśród rówieśników ułatwią jej specjalistyczne protezy palców. Wśród uczniów naszej szkoły rozprowadzane były cegiełki (kalendarzyki) w cenie 1 zł. Każdy uczeń mógł zostać posiadaczem dowolnej liczby cegiełek. Wspólnie udało nam się zebrać 110 złotych. Za akcję w naszej szkolę odpowiedzialni byli członkowie Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunem - panią Agnieszką Krupą.