Szkolny konkurs kolęd i pastorałek

W dniu 21 grudnia odbył się II Szkolny konkurs kolęd i pastorałek dla klas 0-III. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Każda z klas przygotowała dwa utwory. Reprezentanci cieszyli widownię pięknym śpiewem oraz grą na instrumentach. Każde wykonanie zasługiwało na nagrodę. Jury konkursu w składzie: wicedyrektor Jadwiga Kicińska, Magdalena Lach-Zwierz, Gabriela Anyst nie mogło wyłonić zwycięzcy, w związku z tym przyznało wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce oraz wręczyło dyplomy i drobne upominki. Konkurs zakończył się wspólnym zaśpiewaniem kolędy „Gdy śliczna panna…” przez uczniów i nauczycieli.
W tym dniu odbyły się także wigilie klasowe.
Uczniowie klas starszych mogli również popisać się przed społecznością szkolną pięknie przygotowanymi kolędami. Każda klasa zaprezentowała jeden utwór. Wszyscy wykonawcy byli świetnie przygotowani do występu. Na sali zapanował prawdziwie świąteczny nastrój. Jury miało problem z wyborem najlepszych wykonawców. Ostatecznie klasa pani Anety Trzos została nagrodzona przez dyrektora szkoły Jana Kuciapskiego słodkościami.