Święto Naszych Rodziców

26 maja świętujemy Dzień Matki, a miesiąc później - 23 czerwca - Dzień Ojca. Uczniowie klasy II b ze swoją wychowawczynią Grażyną Woźniak połączyli te święta, aby móc obchodzić je razem. W dniu 16 czerwca zorganizowali wspólne ŚWIĘTO NASZYCH RODZICÓW!  Zaproszeni z tej okazji rodzice mogli podziwiać recytatorskie, wokalne i taneczne talenty swoich dzieci. Dzięki wsparciu Pani Iwony Ambroszczyk montaż słowno- muzyczny został wzbogacony o piosenki i wiersze wykonane w języku angielskim. W wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odgrywały swoje role. Na zakończenie części artystycznej wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie wykonane upominki; laurki - talerzyki i notesy Super Taty.
Dzieci przygotowały także konkurencje dla swoich rodziców, np. mamy musiały rozpoznać swój portret, a tatusiowie odszukać ilustrację swojej rodziny. Każda rodzina wspólnie układała jak największą liczbę wyrazów z liter napisu „Dzień Mamy i Taty”. Dla każdego z rodzica przygotowane były nagrody - cukierki. Radości nie było miary. Na koniec pojawił się mały, słodki poczęstunek dla każdego z przybyłych gości. Wszyscy bardzo miło spędzili czas, a rodzice byli wzruszeni występami swoich pociech.
Była to bardzo wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy.