"Stół pełen zdrowia"

Uczniowie naszej szkoły uczą się dbać o zdrowie.
Nasza szkoła bierze udział w programie "Sieć Szkół Promujących Zdrowie". W ramach projektu uczniowie wraz z nauczycielami poznawali zasady zdrowego żywienia.
Klasy IV-VI wzięły udział w konkursie "Stół pełen zdrowia". Każda klasa miała za zadanie przygotować jak najciekawsze i jak najróżnorodniejsze potrawy z warzyw i owoców. Wszyscy wykazali się pomysłowością, ale też znajomością zasad zdrowego żywienia.
I miejsce w konkursie zajęła klasa VIa, II miejsce klasa Va, III miejsce klasa IVb.
Potrawy przygotowane przez uczniów były kolorowe, smaczne i pełne witamin. Kiedy starsze klasy przygotowywały sałatki, młodsi uczniowie postanowili zadbać o kondycję fizyczną. Pod hasłem taniec to też sport, uczniowie klas 0-III wzięli udział w balu przebierańców, przygotowanym przez rodziców, dyrekcję i wychowawców. Uczniowie bawili się znakomicie, tym bardziej, że do tańca przygrywał szkolny pedagog, pan Wojciech Pociecha.