Spotkania z leśnikiem

10 października br. w kl. I - III odbyła się lekcja z leśnikiem nt.:"Owady lasów starachowickich".  Zajęcia prowadzone były przez pana Piotra Dygasa, pracownika Nadleśnictwa Starachowice. Uczniowie mieli okazję nie tylko posłuchać interesujących informacji o owadach ale również obejrzeć wiele ciekawych okazów.
12 października br. w kl. IV - VI odbyła się lekcja z leśnikiem nt.:"Ptaki lasów starachowickich".  zajęcia prowadzone były przez pana Pawła Dulę, pracownika Nadleśnictwa Starachowice. Uczniowie wysłuchali nie tylko wielu informacji i ciekawostek  o ptakach ale również mieli okazję obejrzeć wiele pięknych  ilustracji. Zajęcia te zorganizowała pani Agnieszka Krupa w ramach projektu "Wspólnie sprzątamy nasz las".