Pożegnanie szkoły.

W piątek 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Tego dnia pan dyrektor Jan Kuciapski oraz pani wicedyrektor Jadwiga Kicińska wręczyli nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu najlepszym uczniom w szkole. Najwyższą średnią w szkole otrzymał Marcin Walendzik (5,91), który otrzymał również tytuł „Superabsolwenta Jedynki”. Pozostali wyróżnieni absolwenci to: Natalia Górska (5,5). Stanisław Surdy (5,45), Aleksandra Dunal (5,18), Aleksandra Krawczyk (5,09), Weronika Zielińska (5,09), Antonina Wiśniewska (4,91), Sebastian Samsonowski (4,91). Dyrektor wręczył również listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych szóstoklasistów oraz dyplomy z podziękowaniami dla rodziców, którzy brali aktywny udział życiu szkoły. Oficjalną część uroczystości zakończyło wręczenie statuetek „Młody Orzeł - Najlepszy z Najlepszych z Przedmiotu”. Otrzymali je: Weronika Zielińska z języka polskiego, Miłosz Szlufik z języka angielskiego, Mateusz Dróźdż z języka niemieckiego, Bartłomiej Robaczkiewicz z matematyki, Marcin Walendzik z przyrody, Stanisław Surdy z historii, Antonina Wiśniewska z techniki i z wychowania fizycznego, Julita Potrzeszcz z plastyki,Natalia Górska z informatyki i z muzyki. Z klas V nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali: Krzysztof Domański, Julia Hrapkowicz, Oliwia Stawska, Michał Rokita, Natalia Maciąg, Weronika Haba, Weronika Nowak, Karina Pawłowska, Hubert Stojek Oliwier Krzoski, Julia Wojtan, Amelia Pająk, Nikola Kiepas oraz Anna Kita. Z klas IV nagrody zostali: Malwina Szmiłyk, Karolina Warszawa. Hubert Pomorski, Julia Bzymek. Przemysław Nowak, Dominik Pomorski i Mateusz Zieliński.
Po części oficjalnej szóstoklasiści zaprezentowali program artystyczny przygotowany przez wychowawczynię klasy 6 b panią Barbarę Wrzosowską.
O godzinie 10.00 nastąpiła uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas młodszych.