Pożegnanie roku szkolnego

22 czerwca 2007 roku w sali gimnastycznej odbyło się uroczyste pożegnanie minionego  roku szkolnego 2006/2007.  Rok ten obfitował w wiele zmian. Nie zabrakło sukcesów. Możemy poszczycić się wysokimi lokatami w różnych konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich i miejskich. W tym roku uczniowie klas szóstych uzyskali bardzo dobry średni wynik z testu: 27,84 pkt. Dla porównania średnia w powiecie wyniosła: 26,41 pkt, w województwie: 26,03 pkt, w OKE: 26,4 pkt. Najwięcej punktów ze sprawdzianu uzyskali: Natalia Pawełczyk (VIa) - 40 pkt, Olga Zielińska (VIa) i Andrzej Kasperkiewicz (VIb) po 39 pkt na 40 możliwych. Dwoje najlepszych uczniów klas szóstych: Natalia Pawełczyk (VIa) i Andrzej Kasperkiewicz (VIb) uczestniczyło w uroczystym spotkaniu w Urzędzie Miasta, gdzie z rąk Prezydenta Miasta otrzymali listy gratulacyjne za osiągnięcia w nauce. Inni wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy z rąk pana dyrektora Jana Kuciapskiego. Nasi uczniowie osiągnęli również wiele sucesów w sportowych zmaganiach.
Po wieloletniej pracy pedagogicznej na zasłużoną emeryturę przeszły trzy nasze koleżanki: pani Krystyna Borowiecka, pani Lucyna Walczyk-Połeć oraz siostra Sabina Kościuk. W czasie uroczystego pożegnania były podziękowania, owacje, kwiaty i łzy wzruszenia. Koleżankom życzymy samych radości.